O NAS
AKTUALNOŚCI
ZAUFANIE
NAPISZ DO NAS

 Dlaczego My ?

Od 25 lat na rynku

Jesteśmy na rynku od ponad 25 lat. Zajmujemy się exportem oraz importem wraz z dystrybucją kwiatów doniczkowych, roślin ozdobnych do ogrodów, wózków cc, stołów aluminiowych oraz opakowań drewnianych i plastikowych. Świadczymy również usługi transportowe w exporcie i imporcie na terenie europy środkowej oraz zachodniej, w specjalizacji Polska-Holandia-Belgia.

Towar bezpośrednio od producentów

Na początku naszej działalności zakupu towarów dokonywaliśmy głównie na giełdach towarowych w Holandii. Ponad 8 lat temu rozpoczęliśmy współpracę bezpośrednio z producentami, dzięki czemu jakość oferowanych przez nas produktów znacząco wzrosła.

Bogaci w doświadczenie, staramy się wychodzić na przeciw Państwa oczekiwaniom, aby dojść wspólnie do wyznaczonego celu

›   Zapewniamy towar i usługi najwyższej jakości, a profesjonalna obsługa to nasza domena.

›   Z roku na rok rozwijamy naszą firmę inwestując i modernizując naszą flotę samochodów

Jakość do ceny

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaufanej współpracy z producentami, z którymi współpracujemy jesteśmy w stanie zaoferować Państwu wysokiej jakości towar po bardzo atrakcyjnej cenie.Ważną częścią naszej oferty jest towar produkcji krajowej, będący często konkurencyjny z towarem z importu

Wydarzenia

Jesteśmy obecni na największych wydarzeniach florystycznych, zarówno w kraju jak i za granicą, dzięki czemu nasza oferta jest zawsze zgoda z oczekiwaniami i zapotrzebowaniami najbardziej wymagających klientów.

                                           AKTUALNOŚCI :
Oferta tygodniowa bebe

Oferta Tygodniowa

Opakowania drewniane i plastikowe

Targi w Poznaniu 25.02.2016

25.02.2016

W dniach 25-27.02.2016 odbyły sie międzynarodowe targi ogrodnictwa – GARDENIA, w Poznaniu. Nasza firma, była również obecna na tym wydarzeniu, a spotkać nas można było przy specjalnie przygotowanym stoisku numer : 12E

 

§ CERTYFIKAT RZETELNEJ FIRMY

Posiadamy zaświadczenie, że firma „KRAKWEST-TRADE” sp.j. W.MADEJ – A.PUDŁOWSKI, z siedzibą w Krakowie, jest licencjonowanym użytkownikiem systemu Krajowego Rejestru Długów Biura Informacji Gospodarczej SA oraz uczestniczy w Programie RZETELNA Firma.

Krakwest jako posiadacz tego certyfikatu, współpracując z Krajowym Rejestrem Długów przyczynia się do poprawny płynności finansowej polskich przedsiębiorstw oraz popiera etyczne prowadzenie działalności gospodarczej.

baner_02

“KRAKWEST-TRADE” SP.J. w Krakowie

Jesteśmy jednym z większych importerów kwiatów doniczkowych oraz ozdobnych do ogrodów na terenie południowej części Polski. Firma Krakwest posiada szeroką strukturę związaną z dostawcami, dzięki czemu towar, którym handlujemy jest zawsze najlepszej jakości.Nie ograniczamy się do jednego dostawcy. Cały czas staramy się poszerzać nasz asortyment oraz ofertę, tak aby zaspokajać potrzeby każdego klienta.

Dostarczamy zawsze zamówiony towar do klienta w idealnym stanie oraz w odpowiednim czasie. Nasza główna siedziba firmy mieści się w Krakowie, a wszystkie towary są przepakowywane w najwyższych standardach, w specjalistycznym centrum logistycznym na obrzeżach Krakowa.

Nasze oferty aktualizujemy co tydzień, dzięki czemu nasi klienci mają zawsze najlepsze ceny na rynku zarówno handlowym jak i transportowym, . Wszystkie oferty  handlowe firmy Krakwest wraz z najnowszymi ofertami znajdą Państwo w zakładce „OFERTA HANDLOWA”. Firma Krakwest, świadoma tego jak bardzo ważna jest dla Państwa wygoda w zakupie towaru, pragnie poinformować, że już niedługo dostępny będzie firmowy sklep internetowy.

Nasze biuro